Gruplarımıza ev sahipliği yapmak için Oviedo’daki Ovida Öğrenci Rezidansı ve Silken Ciudad Gijón Hotel ile birlikte iş birliği yapıyoruz.

Ancak, her bir projeye her zaman mobiliteleri uyarladığımızdan, her grubun ihtiyaçlarına göre başka herhangi bir konaklama imkanını yönetebiliriz.

Ovida Öğrenci rezidansı

Ovida rezidansı, Ovida olarak bilinen Oviedo Kuşaklararası Kompleksi içinde yer alır ve yeni Montecerrao yerleşim bölgesindedir, Oviedo Üniversitesi’ne sadece birkaç metre mesafede yer alır. Ovida’dan Cantabrian Dağları’nın ve Asturias vadilerinin en iyi manzarasının keyfini çıkarmak mümkündür. Diğer hizmetler arasında minimarket kiosk, ısıtmalı havuz, spor salonu, kütüphane, okuma ve tv odaları, ortak alanlar, spor sahası vb …

Silken Ciudad Gijón Hotel

Silken Ciudad Gijón şehrinde yükselen, 3 plaja ve spor limanına 500 metre mesafede bulunan modern bir mimaride yer alan dört yıldızlı bir oteldir. Otelde; kafeterya, restoran, 1200 kişilik kombine kapasiteye sahip modüler toplantı salonları, iş merkezi, yönetici katları, spor salonu, saunalar ve ısıtmalı havuzlar, garaj ve geniş bir teras ile donatılmış sağlıklı yaşam merkezi bulunmaktadır.

Stratejik bir konumda yer alan tesis, 36 km uzaklıktaki Asturias Havaalanı’na hızlı ve kolay erişim sağlamaktadır. Aynı şekilde, otobüs ve tren istasyonlarına yakın ( otelden sadece 100 metre).